Cameron Norrie, zawodnik związany z marką K-SWISS, pokonał Davida Goffina i awansował do półfinału na Wimbledonie

Ocena:

0/5 | 0 głosów

PR Newswire/K-Swiss

Cameron Norrie, zawodnik związany z marką K-SWISS, pokonał Davida Goffina i awansował do półfinału na Wimbledonie mzugaj

LOS ANGELES, 6 lipca 2022 r. /PRNewswire/ -- Sztandarowa, amerykańska marka tenisowa K-SWISS ma przyjemność ogłosić, że sponsorowany przez nią zawodnik, Cameron Norrie, awansował do półfinału na Wimbledonie po pokonaniu Davida Goffina w ekscytującym, pięciosetowym pojedynku. Brytyjski zawodnik, który obecnie zajmuje 12. miejsce w rankingu ATP, pragnie kontynuować swoją najlepszą passę w turnieju Wielkiego Szlema.

Norrie jest zawodnikiem zrzeszonym z marką K-SWISS od 2020 r.ATP

„Nasza współpraca z Cameronem rozpoczęła się trzy lata temu. Podobał nam się jego styl gry i podejście do tego wszystkiego, co robi na korcie. W zeszłym roku mogliśmy zobaczyć, jak jego gra i pewność siebie poprawiały się z każdym meczem. Ostatecznie rok 2021 zakończył na dziesiątym miejscu w rankingu, awansując aż z siódmej dziesiątki. Ponieważ nadal inwestujemy w naszą działalność w branży tenisowej na całym świecie, ponowne podpisanie umowy z Cameronem, w ramach której będzie on pełnić funkcję naszego globalnego ambasadora, było dla nas priorytetem. Jesteśmy ogromnie podekscytowani i dumni, że Cam będzie częścią drużyny K-Swiss do 2024 r.” ‒ powiedział Dave Grange, międzynarodowy prezes marki K-Swiss.

Podczas meczów Norrie korzysta z modelu obuwia K-SWISS Ultrashot 3. Model ten został opracowany z myślą o czujących ducha walki, agresywnych i silnych tenisistach, którzy oczekują najwyższej wydajności. Ultrashot 3 oferuje maksymalny zwrot energii dzięki technologii podeszwy środkowej Surge 7.0, rozwiązaniu 360 Plantar Chassis Support dla nieograniczonego ruchu bocznego oraz technologii Dragguard 7.0 wbudowanej w nową, trwałą podeszwę zewnętrzną o doskonałych parametrach przyczepności i trakcji.

Oprócz wspomnianego obuwia Norrie korzysta ze świeżo zaprojektowanej odzieży K-SWISS, koszulki Heritage S/S i szortów Supercharge, które cechuje nowatorski design zapewniający idealne dopasowanie i funkcjonalność. Połączone ze sobą w sposób niewidoczny lekkie materiały i asymetryczny wzór tworzą aerodynamiczny, nowoczesny wygląd, który na nowo definiuje klasyczny strój tenisisty.

Dzisiaj Norrie prezentował się i grał jak mistrz. Odzież K-SWISS podobna do tej, jaką nasz zawodnik miał na sobie na korcie Wimbledonu, jest dostępna na stronie: K-Swiss.com.

K-SWISS

Spółka K-Swiss działa z duchem przedsiębiorczości od momentu powstania, kiedy to dwaj bracia przenieśli się ze Szwajcarii do Kalifornii, aby stworzyć markę obuwniczą dedykowaną dla tenisa. Bracia, będąc zapalonymi narciarzami, zainspirowali się skórzanymi butami narciarskimi i stworzyli obuwie tenisowe, które umożliwia wykonywanie agresywnych ruchów bocznych. Wprowadzony w 1966 r. K-Swiss Classic był pierwszym na świecie modelem skórzanych butów do gry tenisa. Szybko zdobył uznanie na całym świecie i stał się wyznacznikiem stylu zarówno na korcie, jak i poza nim. Jest on chętnie noszony w klubach country i jako modny dodatek na ulicach miast. Obecnie, tj. 57 lat później, K-Swiss podtrzymuje swój wizerunek amerykańskiej marki tenisowej i pisze nowe rozdziały swojej historii. Pamiętając o ciężkiej pracy wykonanej przez założycieli firmy i o konkurencyjnym charakterze dyscypliny sportowej, która stanowiła dla nich źródło inspiracji, K-Swiss dąży do tego, aby ubierać i inspirować kolejne pokolenie tenisistów.

 

Źródło informacji: PR Newswire

źródło: PAP MediaRoom

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Bezcenna jagodzianka

2022-08-08

Bezcenna jagodzianka

Obydwa sklepy wielkopowierzchniowe mam w zasięgu wzroku. Ten znajdujący się bliżej rzadziej miewa promocje. Jako że trzy kostki masła sprzedawane gdzie indziej w cenie dwóch akurat nie były mi potrzebne, kupiłam jedną obok za niebotyczne – jak mi się wydaje – ponad dziewięć złotych. Zbeształam się zaraz potem za tak jawne marnotrawstwo pieniędzy. Bo fatygując się trochę dalej, miałabym jeszcze na bułkę. Ich ceny też poszybowały. W małej sieci, żeby zapłacić mniej, trzeba kupić pakiet. Jedna – oddzielnie - kosztuje bowiem nawet 3,50 zł. A że takie małe punkty powstają w Starachowicach jak grzyby po deszczu, zachodzę w głowę, czy ktoś tam robi zakupy? Chyba tak, inaczej nie rozpoczynałyby działalności i to niedaleko od siebie. Za potwierdzenie niech posłuży fakt, że znajoma w upalny dzień przyszła tam po lody. 15 zł za pudełko było dla mnie zbyt dużo. Szepnęłam jej nawet, że po drugiej stronie ulicy kupiłaby lepsze lody za dziesięć złotych. – Tak? – spytała i mimo wszystko podeszła do kasy. Skądinąd wiem, że się jej nie przelewa. Widocznie do rosnących cen chce przywyknąć, by inflacja przestała robić na niej wrażenie. Mnie zakłóca sen. Pieniędzy nie przybywa, a wydatków nie ubywa. <czytaj dalej>
Ołów - cichy zabójca wśród najmłodszych

2022-08-08

Ołów - cichy zabójca wśród najmłodszych

Ołów może zabijać, i nie chodzi tu o kule, a jego mikroskopijne ilości w skażonym otoczeniu. Nie ulega rozpadowi i kumuluje się w organizmie, co jest szczególnie niebezpieczne dla dzieci. Za zatrucie tym pierwiastkiem odpowiada zanieczyszczenie środowiska i żywność. Zbliża się sezon grzybobrania, pamiętajmy, że grzyby zawierają duże ilości ołowiu, nie podawajmy ich maluchom.
Pomimo wysokich cen paliwa bilety lotnicze mają pozostać dostępne cenowo dla pasażerów

2022-08-07

Pomimo wysokich cen paliwa bilety lotnicze mają pozostać dostępne cenowo dla pasażerów

Notowania ropy naftowej w ostatnich miesiącach pociągnęły za sobą wzrost cen paliwa lotniczego, a to z kolei przełożyło się na ceny biletów. – Nie oznacza to jednak, że bilety staną się niedostępne cenowo dla pasażerów. W takiej sytuacji staramy się kontrolować to, na co mamy wpływ, czyli wszystkie inne pozycje kosztów – mówi Evelin Jeckel z Wizz Air. To, na czym linie lotnicze nie mogą teraz oszczędzać, to koszty pracownicze i zatrudnianie nowego personelu. Węgierski przewoźnik w tym roku przyjął do pracy ponad 1,4 tys. osób i stale rekrutuje.
EC Szombierki w Bytomiu kupiony przez Arche SA

2022-08-07

EC Szombierki w Bytomiu kupiony przez Arche SA

Grupa Arche podpisała 3.07 br. ostateczną umowę zakupu zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu. „Bardzo się cieszymy, że dokonaliśmy zakupu EC Szombierki. Oczywiście mamy koncepcję na ten obiekt, ale to na razie jest przyszłość. W tym roku skupimy się na zabezpieczeniu obiektu, aby nie dochodziło w nim do dalszej degradacji”. - mówi Władysław Grochowski, prezes Arche SA.
Pierwsza superdzielnica w Wiedniu już została ukończona

2022-08-06

Pierwsza superdzielnica w Wiedniu już została ukończona

W czerwcu br. rozpoczęła się w Wiedniu faza pilotażowa nowego projektu, w ramach której stopniowo przebudowywane są ulice i zwalniana jest przestrzeń dla pieszych i rowerzystów. Mniej samochodów, więcej miejsca dla ludzi, to idea tworzenia „Supergrätzl”, tzw. superdzielnic. Model ten ma przyczynić się do poprawy jakości życia w mieście.
Jaka dieta najlepsza, żeby dbać o zdrowe serce?

2022-08-07

Jaka dieta najlepsza, żeby dbać o zdrowe serce?

Serce jest jednym z najważniejszych organów naszego ciała, można je wspomagać na wiele sposobów. Na jego zły stan wpływa głównie zła dieta, brak ruchu i używki. Osoby aktywne fizycznie są dwa razy mniej narażone na choroby układu krążenia. Dietetyk podpowiada jakie zmiany należy wprowadzić w diecie, aby cieszyć się dobrą kondycją przez  długie lata.
Gdzie możemy spodziewać się tłumów w wakacje?

2022-08-06

Gdzie możemy spodziewać się tłumów w wakacje?

Wakacje w Polsce to bardzo dobry pomysł! Co roku potwierdza to liczba odwiedzin Polaków w różnych regionach naszego kraju. Nie ma się co dziwić, w końcu mamy blisko nad morze, w góry oraz na Mazury. Dokąd w tym roku najchętniej wyjeżdżają Polacy? Yanosik sprawdził najbardziej popularne gminy w różnych obszarach naszego kraju!
W Funzeum nauka współgra z dobrą zabawą [galeria zdjęć]

2022-08-05

W Funzeum nauka współgra z dobrą zabawą [galeria zdjęć]

Wielkie odkrycia to efekt ludzkiej ciekawości i kreatywności. Dzięki nim powstały wielkie wynalazki. W Funzeum, które wykorzystuje sztukę cyfrową, dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność, uczyć się nowych doświadczeń i eksperymentować.   
Widzisz niebezpieczne zachowania na drodze? Reaguj!

2022-08-05

Widzisz niebezpieczne zachowania na drodze? Reaguj!

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do wypadków drogowych. Niektóre zdarzenia skutkują uszczerbkiem na zdrowiu inne nawet śmiercią. Jednak najczęściej wspólnym mianownikiem najpoważniejszych zdarzeń jest brak wyobraźni, brawura czy ignorancja sprawców. Takim zachowaniem wykazał się 27 - latek, którego nieodpowiedzialne zachowanie zarejestrował i przesłał na skrzynkę „STOP agresji drogowej” inny kierujący. Kielczaninowi już zostało zatrzymane prawo jazdy, a sprawa będzie miała swój finał w sądzie.
Bezpieczny trening dla osób nieaktywnych i przewlekle chorych

2022-08-05

Bezpieczny trening dla osób nieaktywnych i przewlekle chorych

W Internetowym Koncie Pacjenta działa nowa, bezpłatna aplikacja. To program  "8 tygodni do zdrowia" - bezpłatny plan bezpiecznych treningów opracowany z myślą o osobach nieaktywnych i chorych przewlekle, w tym cierpiących na choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, cukrzycę, astmę, choroby reumatyczne.