Jak tanio kupić najlepsze gry na konsole?

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Fot. JESHOOTS.COM on Unsplash

Jak tanio kupić najlepsze gry na konsole? mzugaj czw., 04/14/2022 - 11:36

Gry na konsole coraz intensywniej podbijają serca polskich fanów gier wideo. Choć gry na PC nadal królują wśród najczęściej wybieranych ze względu na wszechobecność komputerów stacjonarnych czy laptopów, to duży ekran telewizora w przypadku konsoli stacjonarnej czy też możliwość gry na konsoli przenośnej stanowi atrakcyjną alternatywę dla tych, którzy poszukują coraz to ciekawszego i dobrego jakościowo sprzętu do gier. Czy to prawda, że gry na konsole są obciążeniem dla kieszeni? Niekoniecznie. Zatem gdzie szukać atrakcyjnych ofert na gry na konsole?

Łowcy Gier w akcji

W polskim internecie od lat funkcjonuje portal o wdzięcznej nazwie Łowcy Gier. Nazwa serwisu, który można znaleźć pod adresem https://lowcygier.pl/ nie jest przypadkowa, ponieważ w rzeczy samej skupia tych, którzy polują na gry, w tym gry na konsole, zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. Serwis Łowcy Gier stworzony został przez nikogo innego, jak właśnie przez graczy, którym brakowało w sieci przestrzeni na publikacje gamingowych newsów, a przede wszystkim informacji o promocjach na gry. Założycielom zależało na tym, aby żadna okazja nie przechodziła miłośnikom gier koło nosa. Niektóre sklepy czy platformy gamingowe oferują czasowe promocje, trwające bardzo krótko, np. zaledwie dwadzieścia cztery godziny (a czasem nawet mniej!) - aktualności pojawiają się w serwisie na bieżąco, dlatego żadna obniżka nie jest w stanie Łowcom uciec. Bez znaczenia czy polujesz na okazyjne ceny na gry na PlayStation 5 czy jesteś fanem PC-tów - tu każdy znajdzie świetne oferty dla siebie.

W serwisie znajduje się też zakładka Forum, gdzie oprócz ciekawych dyskusji można spotkać użytkowników chętnych do podzielenia się swoimi zasobami. Zbędne kody do gier, które nieraz trafiają się w paczkach subskrypcyjnych, zdublowane pudełkowe wersje gry, które ktoś otrzymał na prezent - wszystko to tworzy okazje do wymienienia się z innymi graczami czy też zdobycia danych pozycji w bardzo korzystnej cenie. Co więcej, serwis informuje jak w legalny sposób zdobyć niektóre tytuły zupełnie za darmo, bądź uzyskać bezpłatnie dodatkową zawartość do wykorzystania w danej grze. Wszystkie promocje i okazje dostępne u Łowców Gier są w pełni bezpieczne, gdyż zostały przetestowane przez redakcję i dotyczą oryginalnych wersji gier, dostępnych w oficjalnie działających sklepach.

Nie tylko promocje

Tanie granie to niejedyna wartość z korzystania z portalu Łowców Gier. Ten, dla kogo świat rozgrywek wideo jest prawdziwą pasją, doskonale wie, że na wagę złota jest każda ciekawa informacja z rynku gamingowego. I tak, wspomniany serwis informuje również o tym, „co w trawie piszczy”. To tam właśnie znaleźć można wszystkie ważne dla graczy nowinki, jak chociażby te o planowanym usunięciu danych gier z dystrybucji cyfrowej, co może być ważną informacją dla kolekcjonerów gier w bibliotece wirtualnej. 29 kwietnia 2022 ma być ostatnim dniem cyfrowej dystrybucji „Fast & Furious: Crossroads”, a już z końcem marca wiadomość ta pojawiła się w serwisie. Łowcy Gier jednocześnie mieli okazję przejrzeć najbardziej aktualne oferty na tę właśnie grę, które umożliwiają graczom zakup tytułu na preferencyjnych warunkach i zanim zostanie wyłącznie w trybie sieciowym. Jak wszystkie gry, także „Fast & Furious” ma zarówno swoich fanów, jak i przeciwników, którzy uważają ją za niezbyt udaną produkcję. Nie zmienia to faktu, że wiadomość o usunięciu tytułu z dystrybucji pojawiająca się w serwisie z ponad miesięcznym wyprzedzeniem jest zdecydowanie godna uznania. Inny przykład? Wielu użytkowników Nintendo Switch, a zarazem fanów bohaterskiego Linka czeka z biciem serca na „The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2”. Tymczasem premiera opóźnia się. Po ogłoszeniu przesunięcia daty premiery na wiosnę roku 2023, to właśnie na stronie Łowców Gier fani japońskiej serii od razu ujrzeli odpowiednią informację. Podobnych newsów, oprócz atrakcyjnych promocji cenowych na gry na XSX i inne platformy jest cała masa, bo Łowcy są ze światem gier na bieżąco i trzymają rękę na pulsie. Najważniejsze że wszystko to zebrane jest w jednym, przyjaznym miejscu.

Gry komputerowe i na konsole stanowią obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi przemysłu rozrywkowego. Agregatory ofert oraz miejsca w sieci, gdzie skondensowane są wszystkie ważne dla graczy informacje, są świetnym pomysłem nie tylko na oszczędności, ale też na nawiązywanie gamingowych znajomości.

Więcej na https://lowcygier.pl/

Źródło informacji: lowcygier.pl

 

Źródło informacji: lowcygier.pl

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Jedna ludzkość, jedna planeta – w pokoju

2022-05-26

Jedna ludzkość, jedna planeta – w pokoju

PGE publikuje Raport Sponsoringowy za 2021 rok

2022-05-26

PGE publikuje Raport Sponsoringowy za 2021 rok

CBA/ ZatrzymanI w związku z „produkcją” faktur. Śledztwo dotyczy wystawienia faktur na ponad 80 mln zł

2022-05-26

CBA/ ZatrzymanI w związku z „produkcją” faktur. Śledztwo dotyczy wystawienia faktur na ponad 80 mln zł

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali kolejne cztery osoby, którym ogłoszono zarzuty dotyczące używania fikcyjnych faktur VAT na kwotę ponad 12 mln zł.
25 MAJA - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA ZAGINIONEGO

2022-05-25

25 MAJA - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA ZAGINIONEGO

Zaginięcia małych dzieci i nastolatków są motywem przewodnim dyskusji ekspertów Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji oraz Fundacji Itaka, operatora linii 116 000 - Telefonu w Sprawie Zaginionego Nastolatka. Webinary zorganizowane zostały w ramach projektu MSWiA „Prowadzenie telefonu interwencyjnego w sprawie zaginionych dzieci”. Nieprzypadkowo odbywają się one w maju, w miesiącu, w którym przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego. To święto obchodzone na całym świecie ustanowione zostało dla uczczenia pamięci zaginionych i nieodnalezionych dzieci, których symbolem jest kwiat niezapominajki.
Rzeszów/ Magazyn broni zlikwidowany

2022-05-25

Rzeszów/ Magazyn broni zlikwidowany

Rzeszowscy policjanci CBŚP przejęli 7 karabinów maszynowych, blisko tysiąc sztuk amunicji oraz kilka istotnych elementów broni. To już drugie uderzenie w międzynarodową grupę przestępczą o charakterze zbrojnym, której członkowie zajmowali się przemytem broni do Szwecji. Łącznie w śledztwie nadzorowanym przez podkarpacki pion PZ PK występuje 4 podejrzanych, a po stronie szwedzkiej 3 podejrzanych.
UCIEKŁA PRZED WOJNĄ. PADŁA OFIARĄ SPOOFINGU

2022-05-25

UCIEKŁA PRZED WOJNĄ. PADŁA OFIARĄ SPOOFINGU

33-letnia obywatelka Ukrainy została oszukana metodą na tzw. spoofing telefoniczny. Sprawcy mówiący po rosyjsku wykorzystali numer telefonu infolinii banku, aby przekonać ją do wypłaty środków z konta. W konsekwencji kobieta straciła 1 tysiąc złotych. Wyszkowscy policjanci apelują do uchodźców o ostrożność podczas rozmów telefonicznych z rzekomymi konsultantami. Nie dajcie się zaskoczyć przestępcom - przeczytajcie, na czym polega spoofing.
Środa z profilaktyką, posłuchaj ekspertów. 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Tytoniu.

2022-05-25

Środa z profilaktyką, posłuchaj ekspertów. 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Tytoniu.

Co tydzień, w środę na Akademii NFZ i kanale You Tube odsłaniamy tajemnice różnych schorzeń, a przede wszystkim informujemy, jak im zapobiegać i jak postępować, gdy już zachorujemy. Nasi eksperci, najlepsi w danej dziedzinie specjaliści z całego kraju za pośrednictwem zamieszczanych krótkich filmów przekazują informacje, zalecenia i porady. Można też pobrać specjalnie przygotowaną ulotkę. Naprawdę warto obejrzeć, dowiedzieć się czegoś nowego i skorzystać z fachowych rad. Kampania jest dedykowana pacjentom, ale też osobom zdrowym, wszystkim, którym temat zdrowia jest bliski.
UNICEF alarmuje: nawet w najbogatszym państwach dzieci wychowują się w środowisku, które może zagrażać ich zdrowiu, życiu i przyszłości

2022-05-25

UNICEF alarmuje: nawet w najbogatszym państwach dzieci wychowują się w środowisku, które może zagrażać ich zdrowiu, życiu i przyszłości

Na 39 badanych krajów UE i OECD, Polska zajmuje 27. miejsce w rankingu dotyczącym zapewnienia dzieciom zdrowego środowiska do życia, podaje UNICEF w najnowszym raporcie. Raport został opracowany przez Centrum Badawcze UNICEF - Innocenti we Florencji.
Paliwo będzie jeszcze droższe w wakacje? Eksperci z Yanosika komentują

2022-05-25

Paliwo będzie jeszcze droższe w wakacje? Eksperci z Yanosika komentują

Obecne ceny na stacjach paliw porażają. Litr paliwa przekroczył próg 7 zł, w niektórych miejscach kosztuje nawet 7,50 zł. Mimo wprowadzenia ochronnych tarcz antyinflacyjnych, takie ceny paliw widzą kierowcy na stacjach. Ci, którzy planują wakacje w naszym kraju, już drżą na myśl o kolejnych podwyżkach, które będą wynikiem zakończenia okresu drugiej tarczy antyinflacyjnej. Jakie są prognozy? Eksperci z Yanosika komentują.
Prof. Jerzy Hausner i dr Vydas Dolinskas laureatami XXII I XXIII edycji Nagrody im. prof. Aleksandra Gieysztora

2022-05-25

Prof. Jerzy Hausner i dr Vydas Dolinskas laureatami XXII I XXIII edycji Nagrody im. prof. Aleksandra Gieysztora