Zakładasz biznes w sieci? Poznaj Cyfrowe Rewolucje

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Adobe Stock

Zakładasz biznes w sieci? Poznaj Cyfrowe Rewolucje eborowik

Nietrudno zauważyć, że w przeciągu ostatnich lat sprzedaż w dużej części przeniosła się do sieci. Rynek e-commerce jest jedną z najbardziej rozwiniętych branż i stale się rozkręca. Dla wielu osób założenie lub przeniesienie biznesu do sieci stanowi trudność. Na szczęście mBank wspiera przedsiębiorców. Wraz z partnerami stworzył Cyfrowe Rewolucje – akcję społeczną, która uczy i pomaga przenieść biznes do sieci.

mBank od lat wykazuje się dużą znajomością potrzeb swoich klientów. Tym razem postanowił wesprzeć małe i średnie firmy, ale również duże, które dopiero rozwijają e-biznes. Cyfrowe Rewolucje to kampania edukacyjna, której celem jest dzielenie się wiedzą z zakresu działalności w branży e-commerce. Na wszystkich zainteresowanych czeka pomoc merytoryczna w przyjaznej formie, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Cyfrowe Rewolucje, czyli jak krok po kroku przenieść biznes do sieci

Cyfrowe Rewolucje to miejsce zarówno dla doświadczonych przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć skrzydła w sieci, jak i dla początkujących, którzy dopiero zakładają firmę.

Na stronie cyfrowerewolucje.pl (https://cyfrowerewolucje.pl/) znajdziesz przede wszystkim rozbudowaną bazę wiedzy na temat tego, jak krok po kroku przenieść swój biznes ze świata offline do online. Oprócz tego dowiesz się, jak budować swoją markę za pomocą narzędzi dostępnych w internecie, a także poznasz skuteczne techniki sprzedaży w sieci.

Treści umieszczone w bazie wiedzy są darmowe i dostępne dla każdego. Warto z nich skorzystać, zwłaszcza że tworzą je eksperci z branży e-commerce, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Co jeszcze czeka na Ciebie na stronie cyfrowerewolucje.pl? To m.in. interesujące case studies firm, które odniosły sukces w sieci. Ich doświadczenie jest źródłem informacji i cennych porad dla młodych przedsiębiorców. Jeśli wolisz czerpać wiedzę z materiałów wideo, nic nie stoi na przeszkodzie – Cyfrowe Rewolucje zapewniają solidną dawkę wiedzy w postaci ciekawych webinarów.

To jeszcze nie wszystko! Dla zainteresowanych powstał kurs skutecznej sprzedaży w internecie, na którym poznasz wszystkie aspekty związane z działalnością w sieci – od logistyki, po obsługę klienta czy kwestie prawne.

Cyfrowe Rewolucje, czyli szansa na dobry start

Cyfrowe Rewolucje to nie tylko kompendium wiedzy. To również szansa na wygranie nagrody, która pomoże rozwinąć Twój biznes w sieci. Aby wziąć w nim udział, należy wykazać się kreatywnością i przedstawić swój pomysł na e-biznes oraz pokazać dotychczasowe osiągnięcia.

Poznaj świat Cyfrowych Rewolucji!

Więcej na: https://cyfrowerewolucje.pl/

Źródło informacji: cyfrowerewolucje.pl
 

Źródło informacji: cyfrowerewolucje.pl

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.