Święto akrobatyki

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Blisko dwustu zawodników z dwunastu klubów z całej Polski wzięło udział w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Sportów Gimnastycznych STAR(T) w Skokach na Ścieżce i Podwójnej Mini Trampolinie, jaki, z inicjatywy klubu Akro Star odbył się w naszym mieście.

Turniej dostarczył mnóstwa emocji, a zgromadzeni na hali kibice, wśród których nie zabrakło rodziców i opiekunów startujących, mogli podziwiać występy na bardzo wysokim poziomie, ponieważ apetyt na medale miał każdy z uczestników. Także gospodarze. Akro Star podczas zawodów reprezentowało 31 podopiecznych, którzy zdobyli w sumie ... czytaj więcej
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Fenomenalne kolarskie widowisko

2024-05-28

Ósma edycja Starachowickiej Strzały przeszła już do historii. W ostatnią niedzielę maja (26. bm.) na starcie wyścigu ze startu wspólnego na dwóch dystansach stanęło blisko 300 zawodników i zawodniczek na rowerach szosowych.
Medale w Turnieju Pod Babią Górą

2024-05-27

Reprezentacja Akro Star odnotowali świetne wyniki w Lanola.pl Turnieju Pod Babią Górą w Skokach na Ścieżce i Podwójnej Mini Trampolinie II, jaki odbył się w Makowie Podhalańskim.
Międzyszkolne zawody

2024-05-28

Drużyny z sześciu placówek z terenu gminy Mirzec uczestniczyły w Międzyszkolnym Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt, zorganizowanym przez Małgorzatę Spadło. Wygrały zawodniczki z Tychowa Starego.
Hubert znów na szczycie!

2024-05-27

53 piętra czyli dokładnie 1382 stopnie Varso Tower miał do pokonania Hubert Celuch, który z powodzeniem ukończył 3. edycję Wbiegnij na Varso Tower 2024.
Lena i Julia z medalami Mistrzostw Europy!

2024-05-26

W miniony weekend reprezentacja Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin rywalizowała podczas Mistrzostw Europy Juniorów i Seniorów w Hiszpanii. Lena Kozieł i Julia Seweryn wracają z medalami!
Biegali po górach

2024-04-28

Mistrzostwa Polski Mountain Classic 2024 w biegach górskich rozegrane w ramach Pieniny Ultra-Trail 2024 to niesamowita sportowa przygoda, w której z powodzeniem uczestniczyli zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik". Jak im poszło?
Otwarty Turniej Bocci w Starachowicach

2024-04-28

Popularyzacja tej ciekawej dyscypliny paraolimpijskiej, aktywizacja osób z niepełnosprawnością i dobra zabawa - to główne cele Starachowickiego Otwartego Turnieju Bocci, zorganizowanego przez Fundację "Nasze Zdrowie".
Świetne występy i miejsca na podium

2024-04-22

Trzy medale wywalczyli reprezentanci szkoły Akro Star podczas TAURON Pucharu Polski Juniora Młodszego w Skokach na Trampolinie, Ścieżce i PMT.
Adrian Gunia lepszy od rywala!

2024-04-07

W miniony piątek w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się długo wyczekiwana przez sportowców jak i kibiców sportów walki gala One Punch, podczas której Adrian Gunia walczył z Brazylijczykiem Rafaelem Apocalipse. Według sędziów Gunia zwyciężył na punkty.
Udane starty w mistrzostwach Starachowic

2024-04-07

Zawodnicy Juventy Cerrad Starachowice zaliczyli bardzo udane występy podczas Mistrzostw Starachowic w Biegach Przełajowych, jakie odbyły się w miniony weekend.