Turniej RLWC 2021 już wkrótce

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Rugby League World Cup 2021 (RLWC2021 – Puchar Świata w Rugby League 2021) rozpocznie się pojedynkiem pomiędzy Anglikami i Samoańczykami dnia 15 października na stadionie St James Park. Ostatni mecz turnieju w kategorii zawodników na wózkach odbędzie się z kolei w Manchesterze 18 listopada. Finały rozgrywek mężczyzn i kobiet odbędą się tego samego dnia, 19 listopada, na Old Trafford.

CoinEx

Źródo:: PAP MediaRoom 

Po raz pierwszy w historii turnieju rozgrywki mężczyzn, kobiet i zawodników na wózkach inwalidzkich odbędą się w tym samym czasie. Wszystkich 61 meczów transmitowanych będzie na żywo przez telewizję BBC. W turnieju weźmie udział ponad 600 graczy i 32 zespoły. Mecze rozgrywane będą w 17 miasteczkach i miastach na 21 stadionach na terenie całej Anglii, w tym w Londynie, Manchesterze, Newcastle, York, Leeds, Coventry i Sheffield.

Tegoroczny turniej, przełożony z 2021 r. na 2022 r. z powodu pandemii Covid-19, to już 16. edycja Rugby League World Cup. Wszystkim zespołom kibicować będzie znana na świecie giełda kryptowalut CoinEx, która jest wyłącznym partnerem wydarzenia jako platforma obrotu kryptowalutami.

Kryptowaluty odgrywają coraz większą rolę w branży sportowej, a firmie CoinEx zależy na tym, aby obrót kryptowalutami był jeszcze łatwiejszy, otwierając drogę użytkownikom do łatwych w obsłudze krypto-produktów w przyjaznym środowisku tradingowym.

Platforma CoinEx dostępna jest w 16 językach, w tym chińskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim i portugalskim, oferując produkty i usługi w zakresie m.in. spot tradingu, kontraktów terminowych, handlu z depozytem zabezpieczającym (margin trading), wydobywania kryptowalut, AMM CoinEx Dock czy zastawów. Giełda oferuje łatwe w obsłudze, bezpieczne i niezawodne usługi obrotu kryptowalutami dla ponad 3 mln użytkowników w przeszło 200 państwach i regionach. Dodatkowo stworzono na niej działy obrotu krytpowalutami BTC, BCH i stablecoin, jak również ponad 600 pierwszej klasy innowacyjnych kryptowalut, zapewniając użytkownikom jeszcze więcej możliwości tradingowych.

W ciągu ostatniego roku CoinEx zdobyła uznanie użytkowników swoimi łatwymi w obsłudze produktami, szybkim i stabilnym działaniem platformy oraz sprawnie działającym systemem wpłat/wypłat.

CoinEx z niecierpliwością czeka na spektakularne widowisko podczas turnieju RLWC2021, z radością pełniąc rolę sponsora jednego z największych, najlepszych i najbardziej inkluzywnych w historii Pucharów Świata w Rugby League.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1911762/image_5019524_24072408.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1911763/image_5019524_24072471.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1911764/image_5019524_24072645.jpg  

 

Źródło: CoinEx Global Limited

Źródło informacji: PR Newswire

Źródo:: PAP MediaRoom 

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Mikołajki tuż tuż. Sprawdzamy jakie cechy powinien mieć wymarzony prezent

2022-12-05

Mikołajki tuż tuż. Sprawdzamy jakie cechy powinien mieć wymarzony prezent

Przed nami mikołajki i pierwsza okazja, aby podarować bliskiej osobie świąteczny upominek. Serwis Prezentmarzeń realizując badanie sprawdził jakie cechy powinien mieć wymarzony upominek? Komu najbardziej chcemy go podarować? Jakie mamy pomysły na prezent marzeń dla bliskiej osoby?
Ayahuasca - cudowny rytuał czy zagrożenie?

2022-12-05

Ayahuasca - cudowny rytuał czy zagrożenie?

Amazońska mikstura, której popularność rośnie także na zachodzie, ma leczyć duszę i wspomagać ciało. Czy rzeczywiście tak działa, czy może raczej jest niebezpieczna? Co na to nauka?
Automatyzacja coraz śmielej wkracza do polskich firm

2022-12-05

Automatyzacja coraz śmielej wkracza do polskich firm

Zmienne otoczenie gospodarcze powoduje, że polskie firmy szukają możliwości optymalizowania kosztów. Część z nich upatruje takiej szansy w automatyzacji procesów, która pozwala odciążyć pracowników i poprawić ich wydajność, a przy tym zaoszczędzić czas i pieniądze. Wdrożenie robota jest możliwe już w ciągu kilkunastu dni i od razu przekłada się na pracę firmy. – U jednego z klientów po wprowadzeniu i uruchomieniu robota czynności, które wcześniej wykonywał codziennie przez 2,5 godziny, zostały skrócone do zaledwie 15 minut – mówi Joanna Porębska-Matysiak z SAIO, spółki z Grupy ING, która udostępnia swoim klientom platformę do automatyzacji procesów biznesowych.
Męska „menopauza” - fakt czy mit?

2022-12-05

Męska „menopauza” - fakt czy mit?

O menopauzie słyszała z pewnością większość dorosłego społeczeństwa. Z mężczyznami jest trochę inaczej, choć w mediach nie tak rzadko można natknąć się na słowo "andropauza", które ma odnosić się do problemów dojrzałych panów - na wzór tych, których doświadczają panie. Co ciekawe, w świecie medycznym nie ma konsensusu, że istnieje męską menopauza...
Policjanci pracują nie tylko na służbie

2022-12-04

Policjanci pracują nie tylko na służbie

Służba w Policji, to coś więcej niż tylko praca w wyznaczonych godzinach. Po raz kolejny dowiódł tego mł. asp. Rafał Maziejuk z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach. Będą po służbie w sklepie spożywczym obezwładnił mężczyznę, który ukradł butelkę alkoholu i groził ekspedientce młotkiem oraz nożem. Za kradzież rozbójniczą, może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Europejskie branżowe „igrzyska olimpijskie” odbędą się we wrześniu w Gdańsku

2022-12-04

Europejskie branżowe „igrzyska olimpijskie” odbędą się we wrześniu w Gdańsku

– Aby mieć więcej pracowników, więcej osób wykwalifikowanych w różnych zawodach, potrzebujemy ścisłej współpracy z przemysłem i sektorem gospodarczym. I to właśnie robimy podczas WorldSkills – to jest ścisła kooperacja między szkołami i uczelniami a światem biznesu i przemysłu – mówi dr hab. Paweł Poszytek, oficjalny delegat WorldSkills Poland. W minionym tygodniu w Gdańsku odbył się krajowy etap kwalifikacji do tych międzynarodowych zawodów, w którym prawie 200 zawodników rywalizowało ze sobą w 22 takich konkurencjach jak architektura krajobrazu, budownictwo cyfrowe, chmura obliczeniowa, cukiernictwo, cyberbezpieczeństwo, florystyka, fryzjerstwo czy gotowanie. Zwycięzcy wywalczyli sobie bilety na przyszłoroczne EuroSkills 2023 – czyli europejskie kwalifikacje do etapu światowego.
Polskie produkty mleczne dla wszystkich

2022-12-04

Polskie produkty mleczne dla wszystkich

Dieta powinna być różnorodna - to nasz sposób odżywiania, w którym wszystkie dostępne składniki odżywcze odgrywają bardzo ważną rolę. Patrząc na talerz zdrowego żywienia, proponowany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - PZH, widać wyraźnie mleko i jego przetwory odgrywające istotną rolę w naszej diecie.
3 szkodliwe nawyki niszczące włosy

2022-12-03

3 szkodliwe nawyki niszczące włosy

Jeśli nasze włosy są pozbawione witalności, oklapnięte i słabe, często winimy za to naturę. Jednak w wielu przypadkach zły wygląd naszych włosów może być efektem niewłaściwej pielęgnacji i przede wszystkim złych nawyków. Oto 3 istotne błędy wpływające na kondycję kosmyków, których należy unikać, aby nie niszczyć włosów.
Mandat za nieodśnieżony samochód to nie mit!

2022-12-03

Mandat za nieodśnieżony samochód to nie mit!

Za lenistwo i nieodśnieżenie samochodu można otrzymać mandat od 50 do nawet 3000 zł! I co ciekawe, nawet podczas samego odśnieżania można zostać ukaranym karą grzywny. Jak to możliwe? Sprawdźcie!
Ważne rozstrzygnięcie Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

2022-12-03

Ważne rozstrzygnięcie Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uchylił decyzję UOKiK-u, który przeszło dwa lata temu nałożył karę na Santander Bank Polska. Kara dotyczyła stosowania niedozwolonych zasad ustalania kursów walut, na podstawie których naliczane są raty kredytów indeksowanych m.in. do euro i franka szwajcarskiego. SOKiK w uzasadnieniu ustnym wskazał m.in., że mechanizm ustalania kursów przez bank jest obiektywny, a stosowanie spreadów jest normalną praktyką rynkową. Nieprawomocne na razie rozstrzygnięcie może mieć duży wpływ na sprawy frankowe, które toczą się przed polskimi sądami. Te będą bowiem brać go pod uwagę w swoim orzecznictwie.