Turniej RLWC 2021 już wkrótce

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Rugby League World Cup 2021 (RLWC2021 – Puchar Świata w Rugby League 2021) rozpocznie się pojedynkiem pomiędzy Anglikami i Samoańczykami dnia 15 października na stadionie St James Park. Ostatni mecz turnieju w kategorii zawodników na wózkach odbędzie się z kolei w Manchesterze 18 listopada. Finały rozgrywek mężczyzn i kobiet odbędą się tego samego dnia, 19 listopada, na Old Trafford.

CoinEx

Źródo:: PAP MediaRoom 

Po raz pierwszy w historii turnieju rozgrywki mężczyzn, kobiet i zawodników na wózkach inwalidzkich odbędą się w tym samym czasie. Wszystkich 61 meczów transmitowanych będzie na żywo przez telewizję BBC. W turnieju weźmie udział ponad 600 graczy i 32 zespoły. Mecze rozgrywane będą w 17 miasteczkach i miastach na 21 stadionach na terenie całej Anglii, w tym w Londynie, Manchesterze, Newcastle, York, Leeds, Coventry i Sheffield.

Tegoroczny turniej, przełożony z 2021 r. na 2022 r. z powodu pandemii Covid-19, to już 16. edycja Rugby League World Cup. Wszystkim zespołom kibicować będzie znana na świecie giełda kryptowalut CoinEx, która jest wyłącznym partnerem wydarzenia jako platforma obrotu kryptowalutami.

Kryptowaluty odgrywają coraz większą rolę w branży sportowej, a firmie CoinEx zależy na tym, aby obrót kryptowalutami był jeszcze łatwiejszy, otwierając drogę użytkownikom do łatwych w obsłudze krypto-produktów w przyjaznym środowisku tradingowym.

Platforma CoinEx dostępna jest w 16 językach, w tym chińskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim i portugalskim, oferując produkty i usługi w zakresie m.in. spot tradingu, kontraktów terminowych, handlu z depozytem zabezpieczającym (margin trading), wydobywania kryptowalut, AMM CoinEx Dock czy zastawów. Giełda oferuje łatwe w obsłudze, bezpieczne i niezawodne usługi obrotu kryptowalutami dla ponad 3 mln użytkowników w przeszło 200 państwach i regionach. Dodatkowo stworzono na niej działy obrotu krytpowalutami BTC, BCH i stablecoin, jak również ponad 600 pierwszej klasy innowacyjnych kryptowalut, zapewniając użytkownikom jeszcze więcej możliwości tradingowych.

W ciągu ostatniego roku CoinEx zdobyła uznanie użytkowników swoimi łatwymi w obsłudze produktami, szybkim i stabilnym działaniem platformy oraz sprawnie działającym systemem wpłat/wypłat.

CoinEx z niecierpliwością czeka na spektakularne widowisko podczas turnieju RLWC2021, z radością pełniąc rolę sponsora jednego z największych, najlepszych i najbardziej inkluzywnych w historii Pucharów Świata w Rugby League.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1911762/image_5019524_24072408.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1911763/image_5019524_24072471.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1911764/image_5019524_24072645.jpg  

 

Źródło: CoinEx Global Limited

Źródło informacji: PR Newswire

Źródo:: PAP MediaRoom 

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Kierowco uważaj na rowerzystów!

2023-04-13

Kierowco uważaj na rowerzystów!

Sezon rowerowy i motocyklowy już się rozpoczął. Coraz więcej amatorów jazdy na jednośladzie pojawia się na drogach, dlatego przypominamy kierowcom, jak powinni się zachowywać w stosunku do niechronionych uczestników ruchu drogowego.
Dla pacjentów tanio nie zawsze znaczy lepiej

2023-04-12

Dla pacjentów tanio nie zawsze znaczy lepiej

Projekt ustawy o refundacji leków i wyrobów medycznych wprowadza zapis, który daje Ministrowi Zdrowia możliwość ustalania cen na wyroby medyczne stosowane w ramach świadczenia gwarantowanego. Zdaniem lekarzy i pacjentów ograniczenie swobody wyboru wyrobów medycznych ograniczy dostęp do innowacyjnych technologii, a tym samym pogorszy bezpieczeństwo pacjentów.
Polscy przetwórcy i producenci mleka chcą zmniejszyć ich negatywny wpływ na środowisko

2023-04-12

Polscy przetwórcy i producenci mleka chcą zmniejszyć ich negatywny wpływ na środowisko

Sektor produkcji i przetwórstwa mleka – podobnie jak całe rolnictwo – stoi przed wyzwaniami wynikającymi ze zrównoważonego rozwoju i koniecznością redukowania swojego wpływu na środowisko. To nie tylko efekt wymogów stawianych przez Europejski Zielony Ład, ale i rosnących oczekiwań konsumentów. Dlatego organizacje branżowe zawiązały porozumienie, którego celem ma być wypracowanie standardów produkcji mleka łączących cele ekonomiczne i jakościowe z wymogami środowiskowymi i dbałością o etyczną stronę prowadzenia biznesu. – Chcemy zrobić coś konkretnego, pozytywnego, aby mleczarstwo i hodowla bydła mogły się przyczynić do ograniczania wpływu rolnictwa na środowisko – mówi Marcin Hydzik, prezes Związku Polskich Przetwórców Mleka. 
Przemoc wobec kobiet w ciąży ma więcej konsekwencji niż myślimy

2023-04-11

Przemoc wobec kobiet w ciąży ma więcej konsekwencji niż myślimy

Niestety, przemoc domowa względem kobiet to wcale nie rzadkość. Może przybierać różną postać - od agresji fizycznej, przez seksualną, po dręczenie psychiczne. Jeśli poddana jest jej kobieta w ciąży, konsekwencje dotyczą nie tylko jej, ale i rozwijającego się zarodka i płodu. A szkodliwa jest wszelka przemoc: i ta fizyczna, i psychiczna, i seksualna, i ekonomiczna. Dowiedz się więcej.
Kultura jazdy samochodem – co trzeba wiedzieć?

2023-04-11

Kultura jazdy samochodem – co trzeba wiedzieć?

Poruszanie się samochodem po drodze wymaga od wszystkich uczestników ruchu drogowego stosowania się do przepisów, aby zachować bezpieczeństwo. Kierowcy często zapominają o tym, że nie są sami na drodze i nie stosują się do podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz życzliwości i uprzejmości.
Pracodawcy z nowymi licznymi obowiązkami dotyczącymi pracy zdalnej

2023-04-10

Pracodawcy z nowymi licznymi obowiązkami dotyczącymi pracy zdalnej

Polacy polubili pracę zdalną. Jak wynika z badania firmy ADP „People at Work 2022: A Global Workforce View”, ponad 41 proc. pracowników w wieku 34–44 lata twierdzi, że praca wykonywana z domu ułatwia im funkcjonowanie. Blisko 39 proc. badanych Polaków przyznaje, że ułatwia ona bycie pracującym rodzicem. Wchodzące właśnie w życie zmiany w Kodeksie pracy uregulują kwestię pracy zdalnej, wprowadzając jednocześnie szereg obowiązków po stronie pracodawcy i pracownika.
Nie wystarczy odpowiednie menu

2023-04-10

Nie wystarczy odpowiednie menu

Zjedzenie dosłownie szczypty mąki żytniej czy pszennej wystarczy, by osoba cierpiąca na celiakię doznała przykrych dolegliwości. Jeśli przy wielkanocnym stole ma zasiąść gość, który musi być na diecie bezglutenowej, warto wiedzieć, że ważne jest nie tylko skomponowanie menu bez glutenu, ale i zadbanie, by potrawy z niego nie sąsiadowały bezpośrednio z tymi z glutenem. Dowiedz się więcej.
Polacy częściej szukają wakacji poza sezonem

2023-04-04

Polacy częściej szukają wakacji poza sezonem

Im więcej informacji o recesji i inflacji, tym większe zainteresowanie podróżami zagranicznymi – taki przewrotny wniosek można wysnuć z raportu Polskiej Izby Turystyki i multiagentów: Wakacje.pl, Travelplanet.pl i Fly.pl. Z analizy rezerwacji w sezonie zimowym wynika, że popyt na wyjazdy nie osłabł nawet mimo wzrostu kosztów podróżowania, który oscyluje wokół stopy inflacji. Eksperci oceniają, że w kolejnych miesiącach także nie spodziewają się spowolnienia w sprzedaży, co najwyżej Polacy częściej będą szukać atrakcyjnych cenowo okazji poza sezonem.
Czy kryzys gospodarczy odbił się na polskim rynku pracy?

2023-04-03

Czy kryzys gospodarczy odbił się na polskim rynku pracy?

Główny Urząd Statystyczny przedstawił dane dotyczące bezrobocia w 2022 roku. Wskaźnik stopy bezrobocia w grudniu ubiegłego roku wyniósł 5,2% (wobec 5,4% w grudniu 2021 r.). Kryzys gospodarczy wywarł jednak znaczący wpływ na nastroje panujące wśród pracowników. Ponadto jego konsekwencje mogą mocno dać się we znaki Polakom w 2023 roku. Jak będzie wyglądać sytuacja na rynku pracy?
Rok po zmianie systemu rozliczeń fotowoltaika wciąż na fali wzrostowej

2023-04-02

Rok po zmianie systemu rozliczeń fotowoltaika wciąż na fali wzrostowej

W kwietniu br. minie rok, odkąd zmieniły się zasady rozliczania nowych prosumentów za energię z przydomowych instalacji fotowoltaicznych przekazywaną do sieci i z niej pobieraną. – Sytuacja cenowa i geopolityczna powodują, że mimo zmiany tego systemu rozliczeń odbiorcy wciąż sięgają po fotowoltaikę – mówi Dominika Taranko, dyrektorka Forum Energii i Klimatu w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Jak wskazuje, firmy i inwestorów indywidualnych do takich inwestycji skłania niestabilna sytuacja na rynku energii i rosnące ceny prądu. Coraz większym problemem jest jednak niewystarczająca przepustowość krajowych sieci elektroenergetycznych, a w efekcie – rosnąca liczba decyzji odmownych dotyczących przyłączenia do nich instalacji PV.