Vantage nawiązuje współpracę z Supercar Blondie, dzięki której globalne działania spółki z obszaru ESG nabierają rozpędu

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Vantage nawiązuje współpracę z Supercar Blondie, dzięki której globalne działania spółki z obszaru ESG nabierają rozpędu mherman

Vantage
Vantage

SINGAPUR, 8 lipca 2022 r. /PRNewswire/ -- Spółka Vantage, międzynarodowy broker oferujący szeroki zakres usług, ma przyjemność poinformować, że nawiązała współpracę z Alexandrą Mary „Alex” Hirschi, celebrytką mediów społecznościowych, znaną w sieci jako Supercar Blondie, w celu uruchomienia globalnego programu ESG (środowisko, społeczeństwo i ład korporacyjny).

Mieszkająca w Dubaju Alex jest popularną influencerką, szczególnie cenioną za swoje lekkie filmiki o luksusowych supersamochodach. Jej kanały w mediach społecznościowych śledzi ponad 65 milionów osób. Artystka dołączy do Vantage na Sardynii we Włoszech, uczestnicząc w inicjatywie Extreme E dotyczącej zrównoważonego rozwoju Blue Carbon, która polega na sadzeniu trawy morskiej w oceanie, co będzie miało miejsce w tygodniu, w którym odbędzie się wyścig Extreme E na Sardynii.

Będzie to pierwsza współpraca Vantage i Supercar Blondie w zakresie ESG. Partnerstwo będzie koncentrować się na wspieraniu działań innowacyjnych w zakresie produkcji pojazdów elektrycznych, promowaniu równości płci oraz zwróceniu uwagi na zmiany klimatyczne.

Motorem zaangażowania Vantage w ESG była pasja, z jaką jej pracownicy starają się uczynić świat piękniejszym. Od wielu lat pracownicy firmy w różnych regionach realizują lokalne projekty ESG dla swoich społeczności, od wolontariatu i darowizn po zbiórki funduszy i edukację. Międzynarodowa inicjatywa Vantage w zakresie ESG pozwoli sformalizować te wysiłki, zapewnić dodatkowe wsparcie i koordynację oraz umożliwi zespołom dzielenie się zasobami i pomysłami w celu maksymalizacji wpływu.

Na tej podstawie firma podjęła w lutym decyzję o sponsorowaniu McLaren MX Extreme E.

Ponadto spółka podejmie szereg dodatkowych programów ESG, takich jak ogólnoświatowa akcja krwiodawstwa, zbiórka funduszy dla uchodźców oraz wspieranie inicjatyw bezpłatnej edukacji finansowej na rynkach wschodzących w celu poprawy znajomości finansów i zwiększenia niezależności ekonomicznej.

Aby ukierunkować ten program, firma Vantage opracowała pięć zasad przewodnich, a także wyznaczyła ambasadora ESG, który zajmie się jego koordynacją i dopilnuje, aby wszystkie środki przyniosły jak największy wpływ w obszarach, na których najbardziej zależy obywatelom.

Sofiia Starchevska, ambasadorka ESG w Vantage, powiedziała: „Dla nas ESG to coś więcej niż ramy lub możliwość, z której mogą skorzystać firmy i inwestorzy. Każdy ma obowiązek wnieść pozytywny wkład w świat, w którym żyjemy. Dążymy do tego, aby ESG stało się częścią naszego codziennego życia, umożliwiając naszym pracownikom udział w realizowanych projektach, a w efekcie odwdzięczenie się społecznościom, w których żyją”.

Marc Despallieres, dyrektor ds. strategii i handlu w Vantage, dodał: „Cieszymy się, że Supercar Blondie, Sofiia i pracownicy wspierają nas w procesie realizacji ESG. Oczywistym było, że współtworzenie świata wokół nas jest kwestią, na której wyjątkowo nam zależy, natomiast uruchomienie programu ESG oraz nawiązanie współpracy z Alex jest sposobem na skonsolidowanie wszystkich tych wysiłków i zachęceniem do uczestnictwa. Zdecydowanie chęci są. Pozostaje tylko zorganizować się i zmobilizować. Te inicjatywy to dopiero początek i z niecierpliwością czekamy na to, co uda się osiągnąć dzięki takiemu zespołowemu działaniu”.

Więcej informacji o naszym programie ESG można znaleźć na stronie: https://www.vantagemarkets.com/esg.

Vantage

Vantage jest globalnym brokerem działającym na wielu rynkach obrotu instrumentami finansowymi, który oferuje klientom dostęp do elastycznych i solidnych usług obejmujących kontrakty CFD na rynku walutowym, towarowym, wskaźników i akcji.

Spółka posiada ponaddziesięcioletnie doświadczenie. Obecnie zatrudnia przeszło 1000 pracowników w ponad 30 oddziałach na całym świecie.

Vantage to więcej niż broker. Firma zapewnia zaufany ekosystem transakcji oraz szybszą i prostszą platformę transakcyjną, która umożliwia klientom wykorzystanie możliwości handlowych.

Skorzystaj z możliwości rynkowych dzięki inteligentniejszym transakcjom - trade smarter @vantage.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg

Źródło: Vantage

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PR Newswire

źródło: PAP MediaRoom

 

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
edukację STEM zwiększa możliwości rozwoju młodych kobiet, uchodźczyń i uchodźców na całym świecie

2022-08-08

edukację STEM zwiększa możliwości rozwoju młodych kobiet, uchodźczyń i uchodźców na całym świecie

NOWY JORK, 5 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ -- Kobiety i dziewczęta, które chcą rozwijać swoją wiedzę w zakresie nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki, od dawna muszą stawiać czoło ogromnym wyzwaniom w obszarze, który tradycyjnie jest zdominowany przez mężczyzn. Jednocześnie ostatnie wydarzenia uwypukliły globalny problem rosnącej w ogromnym tempie populacji 89,3 milionów uchodźców, bezpaństwowców zmuszonych do opuszczenia swojego miejsca zamieszkania, z których prawie 27% to kobiety i dziewczęta poniżej 18 roku życia. Edukacja o międzynarodowym zasięgu, w szczególności wirtualna wymiana, jest rzadko wykorzystywana do rozwiązania takich problemów, chociaż może stanowić potężne narzędzie do rozszerzenia wachlarza możliwości dla marginalizowanych grup.
Bezcenna jagodzianka

2022-08-08

Bezcenna jagodzianka

Obydwa sklepy wielkopowierzchniowe mam w zasięgu wzroku. Ten znajdujący się bliżej rzadziej miewa promocje. Jako że trzy kostki masła sprzedawane gdzie indziej w cenie dwóch akurat nie były mi potrzebne, kupiłam jedną obok za niebotyczne – jak mi się wydaje – ponad dziewięć złotych. Zbeształam się zaraz potem za tak jawne marnotrawstwo pieniędzy. Bo fatygując się trochę dalej, miałabym jeszcze na bułkę. Ich ceny też poszybowały. W małej sieci, żeby zapłacić mniej, trzeba kupić pakiet. Jedna – oddzielnie - kosztuje bowiem nawet 3,50 zł. A że takie małe punkty powstają w Starachowicach jak grzyby po deszczu, zachodzę w głowę, czy ktoś tam robi zakupy? Chyba tak, inaczej nie rozpoczynałyby działalności i to niedaleko od siebie. Za potwierdzenie niech posłuży fakt, że znajoma w upalny dzień przyszła tam po lody. 15 zł za pudełko było dla mnie zbyt dużo. Szepnęłam jej nawet, że po drugiej stronie ulicy kupiłaby lepsze lody za dziesięć złotych. – Tak? – spytała i mimo wszystko podeszła do kasy. Skądinąd wiem, że się jej nie przelewa. Widocznie do rosnących cen chce przywyknąć, by inflacja przestała robić na niej wrażenie. Mnie zakłóca sen. Pieniędzy nie przybywa, a wydatków nie ubywa. <czytaj dalej>
Ołów - cichy zabójca wśród najmłodszych

2022-08-08

Ołów - cichy zabójca wśród najmłodszych

Ołów może zabijać, i nie chodzi tu o kule, a jego mikroskopijne ilości w skażonym otoczeniu. Nie ulega rozpadowi i kumuluje się w organizmie, co jest szczególnie niebezpieczne dla dzieci. Za zatrucie tym pierwiastkiem odpowiada zanieczyszczenie środowiska i żywność. Zbliża się sezon grzybobrania, pamiętajmy, że grzyby zawierają duże ilości ołowiu, nie podawajmy ich maluchom.
Pomimo wysokich cen paliwa bilety lotnicze mają pozostać dostępne cenowo dla pasażerów

2022-08-07

Pomimo wysokich cen paliwa bilety lotnicze mają pozostać dostępne cenowo dla pasażerów

Notowania ropy naftowej w ostatnich miesiącach pociągnęły za sobą wzrost cen paliwa lotniczego, a to z kolei przełożyło się na ceny biletów. – Nie oznacza to jednak, że bilety staną się niedostępne cenowo dla pasażerów. W takiej sytuacji staramy się kontrolować to, na co mamy wpływ, czyli wszystkie inne pozycje kosztów – mówi Evelin Jeckel z Wizz Air. To, na czym linie lotnicze nie mogą teraz oszczędzać, to koszty pracownicze i zatrudnianie nowego personelu. Węgierski przewoźnik w tym roku przyjął do pracy ponad 1,4 tys. osób i stale rekrutuje.
EC Szombierki w Bytomiu kupiony przez Arche SA

2022-08-07

EC Szombierki w Bytomiu kupiony przez Arche SA

Grupa Arche podpisała 3.07 br. ostateczną umowę zakupu zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu. „Bardzo się cieszymy, że dokonaliśmy zakupu EC Szombierki. Oczywiście mamy koncepcję na ten obiekt, ale to na razie jest przyszłość. W tym roku skupimy się na zabezpieczeniu obiektu, aby nie dochodziło w nim do dalszej degradacji”. - mówi Władysław Grochowski, prezes Arche SA.
Pierwsza superdzielnica w Wiedniu już została ukończona

2022-08-06

Pierwsza superdzielnica w Wiedniu już została ukończona

W czerwcu br. rozpoczęła się w Wiedniu faza pilotażowa nowego projektu, w ramach której stopniowo przebudowywane są ulice i zwalniana jest przestrzeń dla pieszych i rowerzystów. Mniej samochodów, więcej miejsca dla ludzi, to idea tworzenia „Supergrätzl”, tzw. superdzielnic. Model ten ma przyczynić się do poprawy jakości życia w mieście.
Jaka dieta najlepsza, żeby dbać o zdrowe serce?

2022-08-07

Jaka dieta najlepsza, żeby dbać o zdrowe serce?

Serce jest jednym z najważniejszych organów naszego ciała, można je wspomagać na wiele sposobów. Na jego zły stan wpływa głównie zła dieta, brak ruchu i używki. Osoby aktywne fizycznie są dwa razy mniej narażone na choroby układu krążenia. Dietetyk podpowiada jakie zmiany należy wprowadzić w diecie, aby cieszyć się dobrą kondycją przez  długie lata.
Gdzie możemy spodziewać się tłumów w wakacje?

2022-08-06

Gdzie możemy spodziewać się tłumów w wakacje?

Wakacje w Polsce to bardzo dobry pomysł! Co roku potwierdza to liczba odwiedzin Polaków w różnych regionach naszego kraju. Nie ma się co dziwić, w końcu mamy blisko nad morze, w góry oraz na Mazury. Dokąd w tym roku najchętniej wyjeżdżają Polacy? Yanosik sprawdził najbardziej popularne gminy w różnych obszarach naszego kraju!
W Funzeum nauka współgra z dobrą zabawą [galeria zdjęć]

2022-08-05

W Funzeum nauka współgra z dobrą zabawą [galeria zdjęć]

Wielkie odkrycia to efekt ludzkiej ciekawości i kreatywności. Dzięki nim powstały wielkie wynalazki. W Funzeum, które wykorzystuje sztukę cyfrową, dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność, uczyć się nowych doświadczeń i eksperymentować.   
Widzisz niebezpieczne zachowania na drodze? Reaguj!

2022-08-05

Widzisz niebezpieczne zachowania na drodze? Reaguj!

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do wypadków drogowych. Niektóre zdarzenia skutkują uszczerbkiem na zdrowiu inne nawet śmiercią. Jednak najczęściej wspólnym mianownikiem najpoważniejszych zdarzeń jest brak wyobraźni, brawura czy ignorancja sprawców. Takim zachowaniem wykazał się 27 - latek, którego nieodpowiedzialne zachowanie zarejestrował i przesłał na skrzynkę „STOP agresji drogowej” inny kierujący. Kielczaninowi już zostało zatrzymane prawo jazdy, a sprawa będzie miała swój finał w sądzie.